VĚDOMÉ POUTĚ

Myšlenka "Vědomých poutí" se zrodila z hloubi mojí duše, která miluje přírodu a energetická posvátná místa. Od dětství jsem spojena se svým rodným krajem Jeseníků, s lesy, horami, řekami a energetickými místy. Ráda vyjíždím po stopách našich předků na krásná posvátná místa. Uvědomila jsem si, že jsme obdarování nádhernou přírodní scenérií, bohatou na překrásná místa. Léčivé studánky, majestátní skaliska, čisté plynoucí řeky, třpytící se rybníky...

Celá tato scenérie je v úžasné harmonii a pospolitosti a vytváří vibrační pole lásky a krásy. S tímto polem se můžeme propojit skrze srdce a klid v naší duši,

Vědomé poutě jsou stvořené právě k naladění se do nitra svého srdce, do hloubky duše, která nám na posvátné poutí přinese odpovědi na to, co právě potřebujeme na svoji cestě pochopit.

Již dávno mne inspiroval P. Coelho knihou "Poutník-Mágův deník". Neobyčejná cesta jednoho poutníka naplňuje přísloví "CÍL JE CESTA". Na cestě poutník poznává různé nástrahy mysli. Důležitým momentem je zpomalení se a ztišení. A v tomto stavu pozorně vnímat krajinu kolem sebe. Vědomé poutě jsou osvobozujícím momentem pro naši mysl. Vědomá pouť se stává rozcestím naší duchovní cesty.

Každou vědomou pouť krajinou vnímám jako povznášející a velmi prospěšnou pro moji duši. Ráda se podělím na vědomých poutích krajinou o vlastní zážitky a inspirující zkušenosti.

Těším se na společné putování...