LESNÍ GALERIE

Lesní oáza je místem pro pořádání inspirativních setkání a nápad uspořádat Lesní galerii, kde bychom postupně představili svoji tvořivost a kreativitu je na světě. Otevřeme společně Lesní oázu lidem k nakouknutí a inspiraci na jejich cestě.

Myslím, že to je ono, dát lidem možnost někde se inspirovat a když nás bude více tvořivých bytostí, kteří se zapojí do Projektu, půjde to snadněji.

Nejenom, že můžeme pomáhat společně lidem na jejich transformační cestě, ale i každý z nás se může tvořivě obohatit a najít cestu sám k sobě a v lásce a hravosti to předávat dále.

Lesní transformační oáza je projektem inspirativních setkávání s lidmi. Každý může předávat to, co v sobě nosí. Lesní galerie nám umožní např. směnu vlastních produktů či uměleckých prací a prodej toho, co tvoříme s láskou :)))

Každý má v srdci nějakou lásku, vztah k něčemu, co miluje a naplňuje ho to. Někdo píše básně, maluje, další vyrábí přírodní kosmetiku a léčivé masti, někdo rozumí bylinkám nebo permakultuře atd. Všichni tvoříme svým srdcem a vlastní rukou. A z té lásky vzniká produkt, který můžeme poslat dál.

Jednoduchost a hravost nás již provázejí.

Hlavním momentem celého projektu je INSPIRUJI SEBE I TEBE.