28. 5. 2022 S kakaovou medicínou za silovými zvířaty

08.05.2022

Srdečně zveme na ojedinělý zážitek posvátné medicíny kakaa a rituál propojení se spirituálním zvířecím průvodcem či ochráncem.

V posvátném prostoru přírody Matky země a elementu ohně se společně propojíme se zvířecí medicínou, která přináší léčení, harmonizaci a vyladění skrze kvality duchovních bratrů a sester ze zvířecí říše. V propojení s duchovními zvířecími průvodci najdete obdivuhodný nový svět, který k vám bude promlouvat. Možná se setkáte se zvířaty, která k vám promluví zvláštním způsobem - svou silou. Tito tvorové vám mohou doručit zvláštní medicinu a navážete-li s nimi spojení přiblíží se k vám v době snění. Váš duchovní průvodce a spojenec - zvíře síly - se stane vaším učitelem se kterým můžete společně růst a učit se. Poté bude možné sílu nebo medicínu zvířete přivolat, kdykoli to budete potřebovat.

Naše společné půtování do duchovního světa za zvířecími průvodci podpoří medicina kakaa, která je podávána, bez cukru a bez laktózy a podpořena mocnou energií bylin. Spojením kakaa s bylinkami a vhodným kořením vzniká silná léčivá a podporující medicína. Takto vzniká kakaový elixír nejvyšší kvality, který posílí napojení na naše srdce, přírodu a zvířecí pomocníky.

Kakao miluje uvolňující meditaci, provázenou rytmickým a pravidelným zvukem bubnu, který pomáhá lépe všechno odevzdávat a pustit.


Více o kakaové ceremonii a posvátnosti kakaových bodů se můžete dočíst zde.

Součástí putování za silovými zvířecími pomocníky bude také drobné veganské občerstvevní.

Společně se setkáme ve 13:00 v Lesní oáze na osadě Kondor, adresa zde.

Kakaovou ceremonií provází Radimila, se silovým zvířetem Vás propojí Jakub a hudební improvizací nás podpoří šamanským bubnem, didgeridoo a tibetskou mísou Marek

Příspěvek na vyrovnání energií 1500 Kč, platbou na místě.

Pokud Vás silové zvíře volá potvrďte prosí svoji účast na emailu radimila@lesnioaza.cz nebo na tel.: +420 776 349 977

Těšíme se na setkání.