16. 10. 2021 Vědomá pouť s Kakaovou Radimilou do Vlčí rokle

01.06.2021

Vědomá pouť je stvořena k naladění se do nitra svého srdce, do hloubky duše, která nám na posvátné poutí přinese odpovědi na to, co právě potřebujeme na svoji cestě pochopit...

Vědomá pouť do Vlčí rokle je příležitostí k přijetí Změn do našeho života, které k nám právě přicházejí.  Přirozeným způsobem k ná příjde jak vidí naši duši účastníci setkání,  s čím je důležité se na naší cestě vědomě propojit a co již odevzdat. Síla skupiny a vzájemná podpora nás posune k přijetí sebe sama a k přijetí přicházejících změn. Je to důležité pro další život ve svobodné realitě, vzdalující se matrixu. Příroda působí bahodáně na všechny úrovně našeho bytí a Vlčí rokle s obrovskými balvany a zpívající vodou je tím pravým místem k pochopení změn a hluboké očistě.

Vědomé otevírání se změnám v našem životě a jejich radostné přijetí vyvrcholí kakaovým obřadem.

Sejdeme se v Lesní oáze ve 13:00 a autem se společně přiblížíme do Prosečnice, odkud zahájíme naše vědomé putování přírodní rezervací Vlčí rokle. Mapka místa setkání zde.

Vezměte si s sebou: krystaly, amulety, bylinky, vykuřovadla a bubny nebo chřestidla. Pro práci ve skupině, s vhledy do nitra naší duše, si vezměte pastelku té barvy, s jejíž vybrací je vaše duše nejvíce propojena.

Cesta tam i zpět cca 6 km s hodinovým výstupem na vrchol.

Putování krásou přírodou zakončíme na vyhlídce Máj, která poskytuje nádherný výhled na meandr Vltavy. K vyhlídce se společně přesuneme autem.

Příspěvek Lesní oáze 500 Kč

Na společné putování se těší Kakaová Radimila