24. 6. 2023 Slunovrat v duchu kakaové medicíny a transformační spirály

28.05.2023

Srdečně Vás zveme na prastaré kultovní místo Kněží horu k oslavě slunovratu. Společně se vydáme na posvátnou poutní cestu a objevíme svou vizi a širší rozhled. Na posvátném místě oslovíme naše předky, aby nám pomáhali dosáhnout našeho úplného sebeuskutečnění.

Tvar spirály se používal od nepaměti jako nástroj růstu a transformace.Spirála je dobrým prlvodcem při vstupu do neznáma, do hloubky vlastního vědomí a vtáhne nás do nové úrovně vědomí. Aby náš život byl jako jasné modré nebe, je nezbytné podívat se na určité aspekty našeho bytí,

Medicína spirály nás vede do hlubin a zároveň zpět k znovuzrození. Síly spirály nás podpoří v transformačním procesu znovuzrození. Matka země nabídne pocity a nebo situace, které už ve svém životě nechceme. Uvnitř spirály procítíme samotné znovuzrození, které nás přenese přes naše vnitřní stavy, a které budeme potřebovat pro svoji novou cestu. Ať se na své cestě nacházíme kdekoli, vězme, že to tak má být.

Vstupem do transformační spirály se vydáme na svoji na léčivou cestu, na které nás podpoří kakaová medicína, která nám pomůže otevřít cestu k našemu srdci.

Více o kakaové ceremonii a posvátnosti kakaových bodů se můžete dočíst zde.

S rytmem bubnu se naladíme na tlukoucí srdce vesmíru. Dřevěný rám nás propojí se stromy, jejichž kořeny nám pomohou cestovat do dolního světa a skrze větve do světa horního. Buben podpoří naši transformační cestu spirálou znovuzrození.

V podvečer zapálíme společně posvátný oheň jehož tančící plameny nás pozvou, abychom se dotkli nebe. Naplno vstoupíme do energie ohně a proměníme vše staré a vše co už nám neslouží v energii znovuzrozeného Fénixe. Oheň transformuje vše co mu odevzdáme.

Vezměte si s sebou dle potřeby: buben, chřestidlo, amulety, kameny či krystaly a dary posvátném místu, kde budeme přebývat (květiny, bylinky, tabák aj.) Také můžete přinést na společný přírodní oltář hojnosti drobné občerstvení (ovoce, oříšky, čokoláda a pod.)

Společně se setkáme v 12:00 v Lesní oáze na osadě Kondor, adresa zde. Poté se společně vydáme na nedaleké posvátné místo - Kněží horu

Příspěvěk Lesní oáze za celodenní setkání je 850 Kč/os (děti do 12 let bez příspěvku)

Potvrďte prosím svoji účast na emailu radimila@lesnioaza.cz nebo na tel.: +420 776 349 977

Těšíme se na společnou oslavu Slunovartu