21. 6. 2022 Slunovratový kakaový obřad na Kněží hoře a didgeridoo Ondřeje Smeykala

06.05.2022

Srdečně zveme na oslavu Slunovratu ve společnosti kakaa a didgeridoo, tentokrát na posvátném místě - Kněží hoře. Pradávné místo v přírodě vibrace didgeridoo a kakao v prostředí s hlubokou historií, a přitom nedaleko Prahy dostupné dopravou.

Slunovratem začíná nejteplejší část roku a v přírodě také doba největší hojnosti a plnosti. Začíná čas radosti a letní pohody. Síly letního slunovratu lze využít i pro léčení. Toto období je spojeno s vodou a voda je spojená s emocemi, a proto je vhodná doba na práci s nimi.

Země začíná vydávat své dary, především ve formě léčivých bylin, rostliny jsou v tomto období nejsilnější. Se slunovratem je kromě živlu voda spojen i živel oheň, a prototo se posvátné ohně pálí i v tomto období.

Společně připravíme na Kněží hoře oltář, vítající vodu, slunce a hojnost. Vezměte tedy s sebou na oltář cokoliv, co symbolizuje energii vody slunce a honosti. Rovněž zapálíme slunovratovou svíci spojenou s energií bohyně Živy, která nám pomůže manifestovat naše přání.

Více o kakaové ceremonii a posvátnosti kakaových bodů se můžete dočíst zde.

Součástí je drobné veganské občerstvevní.

Událost proběhne v malém počtu, v případě deštivého dne v teple srubu, rezervace je proto vhodná.

Společně se setkáme v 17:00 v Lesní oáze na osadě Kondor, adresa zde. Poté se společně vydáme na nedaleké posvátné místo - Kněží horu.

Potvrďte prosí svoji účast na emailu radimila@lesnioaza.cz nebo na tel.: +420 776 349 977

Na společné setkání se Těší

Radimila a Ondřej

www.smeykal.com