12. 3. 2022 Wyda jóga na Kněží hoře a podvečerní kakaový obřad v Lesní oáze

27.02.2022

Srdečně zveme na ojedinělý zážitek spojující pradávné druidské učení Wyda a posvátnou medicínu kakaa na Kněží hoře a okolí. Kněží hora byla  posvátným obřadním místem druidů, kde se konaly slunovratové i jiné obřady.

Wyda nazývaná také jako keltská jóga nebo jóga západu vychází z tradice keltských kneží - druidů. Wyda je ucelený soubor pohybově vizualizačních prvků a může se pro nás stát cestou jak posílit, harmonizovat a propojit energii svého těla, srdce a mysli.

Celé cvičení je magický obřad, určený k dobití energie jednotlivých energetických center. Wyda svojí podstatou vrací člověka do přírody a využívá přírodní cykly a síly k udržení jeho zdraví. Upevňuje jeho sepětí s okolím, s místem života, ve kterém člověk žije a napomáhá mu chápat přírodní zákony. Vracího ho do lůna přírody odkud pochází.

Harmonizačním cvičením v přírodě provází Jakub Zvelebil, lesní pohybový trenér. (www.jakubzvelebil.cz) Kakaovým obřadem provází šamanka Radimila.

Více o kakaové ceremonii a posvátnosti kakaových bodů se můžete dočíst zde.

Součástí je ochutnávka kvalitní, domácí, s láskou vyrobéné bio veganské čokolády a drobné veganské občerstvevní.

Společně se setkáme ve 13:00 v Lesní oáze na osadě Kondor, adresa zde.

Těšíme se na setkání.

Radimila a Jakub


V rámci nových vědomých poutí připravujeme pravidelná, měsíční společná víkendová setkání v přírodě na posvátných energetických místech. (Vlčí Rokle, Grybla, Malý Blaník, Říp a další)